Šv. Jono Vaikai

Šv. Jono vaikai 20-metis

2016 rugpjūčio 13 d. nuvilnijo VšĮ„Šv. Jono vaikai” 20-mečio šventė. Šis jubiliejus buvo skirtas ne tik paminėti gražią sukaktį, bet ir suburti drauge visus, kurie buvo ir yra susiję su Šv. Jono vaikais, tikintis, jog šis susitikimas mus visus dar labiau suvienys.

Šventė prasidėjo Šv. mišiomis Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolyno Išganytojo bažnyčioje, kur bendra malda padėkojome už viską, kas buvo, yra ir bus, už prasmingą mūsų būtį ir buitį. Po mišių vyko agapė, kurios metu visi turėjome progą pabendrauti vieni su kitais, susipažinti, užkąsti nuostabaus skonio burgerių, pagamintų Sauliaus iš restorano „Le Butcher“ vadovo ir torto, konditerio iš Prancūzijos Matthieu Mifsud, taip pat šiek tiek atsigaivinti kava ir gaiviaisiais gėrimais.

Vėliau persikėlėme į Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolyno konferencijų salę, kur savo mintimis, patirtimi ir ateities planais pasidalijo žmonės, atstovaujantys įvairiems Šv. Jono bendruomenės laikotarpiams. Taip pat stebėjome trumpą filmuką, pasakojintį apie įstaigos istoriją, joanitų vienuolių ir kitų žmonių darbą su šiais vaikais, siekiant pakeisti ir įprasminti gatvės vaikų gyvenimą.

Oficialioji šventės dalis pasibaigė Faustinos namelyje, kur dar kartą visi kartu pasimeldėme, padėkojome Dievui už šią dieną, už galimybę susitikti ir pasidalyti savo gyvenimo istorijomis.

Vakarą vainikavo vakaronė Gojaus sodyboje, kur žmonės kalbėjosi iki pat ryto. Tiesa, kai kuriems iš jų net nakties buvo per mažai!

Tariame AČIŪ visiems, kas prisidėjo prie renginio organizavimo, buvo kartu su mumis ir pasidalijo savo mintimis!

Šv. Jono vaikai