Šv. Jono Vaikai

Sporto šventė 2016 m.

2016 m. 18 d. išaušo ypatinga diena Šv. Jono vaikams – įvyko jau tradicija tampanti sporto šventė. Šiuo renginiu siekėme  sudominti vaikus  sportu bei propaguoti sveiką gyvenseną. Juk norime, kad vaikai augtų stiprūs ir linksmi.

Sporto šventė subūrė Apatiškių bei Gojaus sodybose gyvenačius vaikus, taip pat sulaukėme buvusių mūsų gyventojų, svečių bei gatvės futbolo klubo „Liberna” sportininkų.
Sporto šventės dalyviai  išbandė jėgas futbolo ir krepšinio varžybose. Varžybos prasidėjo nuo futbolo rungtynių.Vyresnieji vaikai metė iššūkį „Libernos” sportininkų klubui. Šias varžybas jie pralaimėjo rezultatu 6:5. Mažieji taip pat pasekė vyresniųjų pavyzdžiu – varžėsi su „Liberna”. Jiems pasisekė įveikti sportininkus rezultatu 5:3.

Vėliau įvyko krepšinio varžybos. Jose žaidė vyresnieji vaikai su mažaisiais. Vyresnieji  nugalėjo rezultatu 7:4. Vis dėlto vėliau, jiems varžantis su „Libernos” klubu, jiems teko patirti pralaimėjimą rezultatu 11:9.

Patys mažiausieji Gojaus sodybos vaikai rungtyniavo žemuogių rinkimo čempionate, kuris baigėsi rezultatu „kiek suvalgiau, tiek ir laimėjau".

Po varžybų įteiktos padėkos visiems šventės dalyviams, gausių vaišių, saulės ir geros nuotaikos kupiname Apatiškių sodybos kieme.

Renginys suteikė vaikams  ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir galimybę pažinti save, pajusti komandinę dvasią bei sporto teikiamą naudą.

Šv. Jono vaikai