Šv. Jono Vaikai

Liudijimai

Apie gyvenimą globos namuose pasakoja mūsų darbuotojai ir vaikai.

Robertas Tarleckis

Šituose Šv. Jono vaikuose, viskas tiesiog neįtikėtina, šitą organizaciją net negalima pavadinti globos namais, nes jie kaip sodybos su vaikais ir auklėtojas. Tiesiog kaip namai kuriuose, tu jautiesi tarsi gyventum su daug vaikų turinčia šeima. Ir tai nėra blogai, o kaip tik gerai, pavyzdžiui Jalovėj yra sumaišyto amžiaus vaikai, todėl vyresni vaikai gali padėti prižiūrėti mažuosius ir taip išmokti ateitį, kai turės savo vaikus, kaip su jais elgtis. Šituose sodybose yra visko: draugiškumas darbuotoju ir vaikų, parengimas po truputį į savarankišką gyvenimą. Mes ir tvarkomes, ir valgyt gaminam ir vyresni padedam mažuosius prižiūrėti. Mano nuomone, tai čia yra tiesiog labai gerai.

Rytis Auryla

Čia man patinka, nes jaučiuosi kaip namuose visi padeda. Čia aš ne tik augu, bet ir turiu galimybę sulaukti pagalbos ir patarimų dėl ateities planų, kaip gyventi, kad nepražūtum vienas.

Deimantas Žemaitis

Matau šiame darbe prasmę. Kiekvienas vaikas turi galimybę į laimingą, sėkmingą ateitį. Juk čia visai kaip namuose.

Violeta Lapovienė

Matau atsakingus, sveikai mąstančius, dorus ir tvarkingus vaikus, kurie ateityje mokės gyventi savarankiškai ir dorai, nekartoti savo tėvų klaidų. Labiausiai čia man patinka pats darbo procesas, matyti kad ir nedidelius bet teigiamus rezultatus vaikų auklėjime, dalyvauti ugdant asmenybes.

Rasa Gelumbeckaitė

Matau prasmę padėti paliktiems vaikams, kad jie iš naujo augtų pasitikėjime pasauliu, savimi ir kitais žmonėmis. Jų akytės dega ir smalsiai žvelgia į pasaulį... Jie ilgisi būti mylimi, priimti, įvertinti. Man patinka leisti laika su vaikais, matyti jų šypsenas... Jaučiu kad mano buvimas su vaikais mane pačia keičia ir augina.

Jurgita Kaškevičienė

Labai myliu vaikus, mano svajonė - turėti 3 savus ir 1 iš vaikų globos namų - kol įgyvendinsiu savo svajonę, bent taip prisiliesiu prie jos.

Nesutinku su tais, kurie sako, jog vaikai iš globos namų yra kitokie. Tai tiesiog vaikai - asmenybės, jie šiek tiek nuskriausti likimo, bet nėra jo suluošinti, jie nuoširdūs, bendraujantys, turintys nuomonę, draugiški. Manau jie išaugs puikiais žmonėmis. Šiame darbe man labiausiai patinka pamokos, kurias gaunu iš vaikų su kuriais dirbu, jie moko kantrybės, supratimo, nuoširdumo. Jausmas, kad esu kažkam reikalinga, kad galiu duoti ne tik imti.

Vida Tomaševičienė

Išauginusi dvi dukras, po ilgų savęs ieškojimų, supratau, kad atradau savo vietą. Iš prigimties esu linkusi kažkuo rūpintis, padėti kitiems. Į šiuos vaikus, žiūriu kaip į globotinius, kuriems reikia saugumo, supratimo, šilumos. Stengiuosi, kad berniukai užaugtų pilnaverčiais žmonėmis. Labiausiai šiam darbe man patinka šitie maži vyrukai, už kuriuos jaučiuosi atsakinga, namų atmosfera ir kolegos.